UZMAN EKİP

Tesisat Hizmetleri

İster su tesisatınızda, ister doğal gaz tesisatınızda sorun olsun, bunun çözümü için profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. İşi profesyonellere bırakın, çözüm çabuk gelsin.

service-1

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Su kaçağını bulma konusunda teknolojik ekipmanlarla; kırmadan ve dökmeden problemi tespit ederek sorunu çözüme kavuşuyoruz.
service-2

Musluk Tamiri ve Batarya Değişimi

Musluk, batarya, vana, duş fiskiyesi, klozet ara muslukları, bahçe çeşmesi, arıtıcı musluğu ve tüm montaj malzemelerindeki konusunda sizlere hizmet sağlamaktayız.
service-3

Rezervuar, Sifon, Pisuvar, Montaj ve Tamiri

Rezervuarları, sifon, pisuvar, gizli taharet musluğu, taharet musluğu ve klozet su kaçağında oluşabilecek her türlü arızalarınızı orijinal yedek parça ile garantili şekilde değişimini sağlıyoruz.

service-1

KALORİFER TESİSATI TAMİRİ

Bu zamana kadar onarılması gereken binlerce musluk ve bataryayı tamir ettik. Değişmesini istediğiniz musluk ve bataryayı ise en kaliteli malzemelerle değiştirdik.
service-3

BANYO TESİSAT

Müşterilerimize sadece sitemizde örnek verilen hizmetler değil evinizde ,işyerinizde tüm konutlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm tadilat ve tamirat işlerinizi tecrübeli ustalarımızla çözüyoruz.
service-2

KOMBİ BAKIMI

Sizde kış yaklaşırken artan ısınma maliyetlerinizi azaltmak için kombi bakımınızı yaptırın. En verimli şekilde ısının ve paranız cebinizde kalsın.